IZUZETNO BITNA POBJEDA Van Dijk uzeo mobitel iz ruke navijača i snimio ludnicu nakon gola Forestu u 99. minuti

Kapiten Liverpoola Virgil van Dijk uzeo je mobilni telefon od jednog navijača Redsa te snimio ludu proslavu pobjedničkog gola protiv Nottingham Foresta.

Niko sinoć na Anfieldu nije bio tužniji od Van Dijka nakon poraza od Leedsa

KRAJ NEVJEROVATNOG NIZA Niko sinoć na Anfieldu nije bio tužniji od Van Dijka nakon poraza od Leedsa

Nogometaši Liverpoola su sinoć doživjeli iznenađujući poraz kod kuće od Leedsa rezultatom 2:1, a nakon meča niko nije bio tužniji od defanzivca Redsa Virgila Va...

Owen: Van Dijk je najbolji stoper svih vremena, snažniji je i brži od svakog

IMPRESIONIRAO ENGLEZA Owen: Van Dijk je najbolji stoper svih vremena, snažniji je i brži od svakog

Nekadašnji engleski nogometaš i zvijezda Liverpoola Michael Owen smatra da je stoper Redsa Virgin Van Dijk najbolji stoper svih vremena.