(NE)OČEKIVAN POTEZ

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su sinoć u 4. kolu Lige prvaka ekipu Young Boysa rezultatom 3:0, a zanimljiva scena viđena je na kraju prvog poluvremena.

Naime, kapiten švicarske ekipe Mohamed Ali Camara zatražio je dres od napadača Cityja Erlinga Haalanda.

Norveški napadač je Camari dao dres, a taj potez razljutio je mnoge koji smatraju da se takva razmjena ne treba obavljati tokom utakmice.

"Pomalo sam iznenađen. Ne mislim da je to imalo ikakve veze s njegovom igrom, ali ću vjerovatno porazgovarati s njim i vidjeti šta on misli. Možda je Haaland njega pitao za dres", rekao je trener Raphael Wicky.

S druge strane, menadžer Cityja Pep Guardiola rekao je da mu zamjena dresova nije smetala.

"Ne znam za to. Dogodilo se, ne znam zašto", rekao je Guardiola.

Drugačijeg mišljenja bio je bivši igrač Cityja Keith Curle koji je za Sky Sports rekao da bi poludio kao trener jer takav potez smatra nedopustivim.

I javnost na društvenim mrežama se podijelila zbog ovog poteza. Dok neki smatraju da tu nema ništa sporno, drugi misli da je ovaj potez katastrofalan jer se takve stvari ne rade na poluvremenu.