Aranutović nakon Italije: Ovo više nema veze fudbalom

EVROPSKO PRVENSTVO Aranutović nakon Italije: Ovo više nema veze fudbalom

Italija je izbacila Austriju u osmini finala Eura nakon produžetaka. Završilo je 2:1, nakon što u 90 minuta nije bilo golova.

UEFA suspendovala Marka Arnautovića

Propušta Nizozemce UEFA suspendovala Marka Arnautovića

Evropska fudbalska organizacija (UEFA) kaznila je austrijskog reprezentativaca balkanskih korijena Marka Arnautovića jednom utakmicom neigranja zbog psovki i uv...

Arnautović Makedoncu psovao majku i vrijeđao Albance

INCIDENT NA EURU Arnautović Makedoncu psovao majku i vrijeđao Albance

Marko Arnautović (32) je minutu prije kraja golom za Austriju postavio konačnih 3:1 u pobjedi protiv Sjeverne Makedonije na otvaranju Eura u Bukureštu.

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Marka Arnautovića

Bahato ponašanje UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Marka Arnautovića

Evropska fudbalska asocijacija (UEFA) pokrenula je disciplinsku istragu protiv austrijskog fudbalera Marka Arnautovića, za kojeg se tvrdi da je rasistički vrije...

Arnautović psovao majku igraču Sjeverne Makedonije, Alaba mu "začepio" usta

Primitivno ponašanje Arnautović psovao majku igraču Sjeverne Makedonije, Alaba mu "začepio" usta

Marko Arnautović, napadač Austrije, potvrdio je trijumf svoga tima protiv Sjeverne Makedonije u prvom meču na Evropskom prvenstvu.