Potop Arsenala

Arsenal je ove nedjelje doživio potop na svom Emiratesu.

Nogometašima Arsenala baš ništa nije polazilo za nogom u utakmici protiv Aston Ville koju su na svom Emiratesu glatko izgubili s 0:3.

Da to neće biti večer Topnika, dalo se naslutiti već u prvoj minuti kada je Aston Villa postigla pogodak, koji je doduše na intervenciju VAR-a poništen.

Nekoliko minuta kasnije svjedočili smo jednoj bizarnosti u kojoj je lijevi bek Arsenala Kieran Tierney sapleo sam sebe.

Mohamed Elneny mu je uputio loptu, Tierney je mogao s njom što god želi, ali očito se preplašio Villinog napadača Ollieja Watkinsa, šeprtljavo je reagirao i pao na travnjak, a Watkins mu je lagano uzeo loptu. Smiješnu scenu pogledajte OVDJE.

Tierney je inače škotski reprezentativac i u četvrtak dolazi u Beograd na veliko finale play-offa Lige nacija. Na Marakani će se sastati Srbija i Škotska, a pobjednik tog dvoboja će se plasirati na Europsko prvenstvo i doći će u skupinu D gdje već čekaju Engleska, Hrvatska i Češka.

Nema sumnje kako Srbi priželjkuju neku sličnu Tierneyjovu reakciju i u četvrtak, kako bi njihovoj reprezentaciji olakšao put prema Euru...