NA ISLANDU Japanac postavio svjetski rekord u skijaškim skokovima, pogledajte čudesan let od 291 metra

Čudesni Japanac Ryoyu Kobayashi je postavio svjetski rekord u skijaškim skokovima preletjevši 291 metar na improvizovanoj skakaonici na Islandu.

Ryōyū Kobayashi bez ijedne pobjede osvojio turneju Četiri skakaonice

PRIDRUŽIO SE VELIKANIMA Ryōyū Kobayashi bez ijedne pobjede osvojio turneju Četiri skakaonice

Japanac Ryōyū Kobayashi je osvojio naslov najboljeg na novogodišnjoj turneji Četiri skakaonice i to sa četiri druga mjesta na četiri etape turneje.

Japanac Ryoyu Kobayashi je novi svjetski prvak u skijaškim skokovima

ODLIČNA SEZONA Japanac Ryoyu Kobayashi je novi svjetski prvak u skijaškim skokovima

Norvežanin Marius Lindvik pobijedio je danas u posljednjoj etapi 43. sezone Svjetskog kupa u skijaškim skokovima pred 12.500 gledatelja na Planici, dok je Velik...

Kobayashi preskočio veličinu skakaonice, a završio tek četvrti

Svjetski kup Kobayashi preskočio veličinu skakaonice, a završio tek četvrti

Ryoyu Kobayashi na takmičenju u ski skokovima u njemačkom Willingenu nije se uspio popeti na pobjedničko postolje, iako je preskočio veličinu skakaonice.