NEVJEROVATNO Skandalozna sudijska odluka koštala Barcu, pogledajte kakav penal im nije dosuđen u 94. minuti susreta

Barcelona je u 14. kolu španske Primere remizirala kod Rayo Vallecana, a konačan rezultat na kraju susreta je bio 1:1.

Pružili podršku Navijačima u Španiji na stadionu "otimaju" palestinske zastave, a oni poručuju: Nećemo odustati, Izrael provodi genocid

Navijači španskog prvoligaša Rayo Vallecana poručili su da će i dalje na stadion unositi zastave Palestine kako bi izrazili "podršku narodu nad kojim Izrael pro...

Frankfurt, Cadiz pa Rayo: Nova senzacija na Nou Campu

Barca niže poraze Frankfurt, Cadiz pa Rayo: Nova senzacija na Nou Campu

Treći uzastopni poraz na Nou Campu upisala je Barcelona.

Gol u 92. minuti za peto finale Kupa kralja…

SPEKTAKL U ŠPANIJI Gol u 92. minuti za peto finale Kupa kralja…

Fudbaleri Betisa pred svojim su navijačima odigrali 1:1 protiv Rayo Vallecana u uzvratnoj utakmici polufinala španskog Kupa kralja i tako s ukupnih 3:2 izborili...

Fudbaleri krenuli na utakmicu, pomagali automobilima zaglavljenim u snijegu

SNJEŽNA MEČAVA Fudbaleri krenuli na utakmicu, pomagali automobilima zaglavljenim u snijegu

Snijeg koji je u petak navečer padao u Španiji skoro je paralizovao pojedine dijelove zemlje, a velike probleme napravio je i fudbalerima Rayo Vallecana.