LA LIGA

Nogometaši Reala i Atletica podijelili su bodove na stadionu "Santiago Bernabeu" u 23. kolu La Lige odigravši neriješeno 1:1. Real tako ni u drugoj ligaškoj utakmici nije savladao Atletico budući da su u prvoj doživjeli poraz.

Kraljevski klub je bio dosta bolji rival u prvom poluvremenu koje je bilo prepuno prilika na obje strane.

Iz jedne takve Real je golom Diaza došao u vodstvo i činilo se da će taj pogodak i presuditi pobjednika u derbiju.

Atletico je u trećoj minuti drugog poluvremena došao do gola preko Savića, ali je on bio poništen nakon gledanja VAR-a zbog ofsajda.

U nastavku drugog poluvremena gledali smo daleko lošiju predstavu nego u prvom dijelu. Igralo se uglavnom na sredini terena bez mnogo rizika te su mnogi bili mišljenja da se rezultat neće mijenjati. Ipak, u trećoj minuti sudijske nadoknade Atletico je došao do izjednačenja golom Llorentea.

Real je ostao na prvom mjestu La Lige s dva boda više u odnosu na drugoplasiranu Gironu, dok je Atletico na četvrtoj poziciji.

U narednom kolu Real dočekuje upravo Gironu, dok će Atletico u goste Sevilli.