PROŠLI U POLUFINALE

Čudesni Lionel Messi je nastavio pogađati u dresu Inter Miamija. Ovaj put je postigao "samo" jedan pogodak u četvrtfinalu američko-meksičkog Liga kupa protiv Charlottea.

Inter Miami je prošao u polufinale nakon ubjedljive pobjede rezultatom 4:0. Već u 12.minuti. Martinez je doveo Inter u vodstvo 1:0, a na 2:0 je povisio Taylor u 32. minuti.

Kada je u 78. minuti Malanda postigao autogol za 3:0 bilo je jasno da Inter prolazi u polufinale, no činilo se da će Messi prekinuti golgeterski niz.

Ipak, u 86. minuti da se to ne desi pobrinuo se argentinski čarobnjak. Campana je bio nesebičan i uputio loptu u srce kaznenog prostora ka Messiju koji je iz prve pogodio za konačnih 4:0.

Ono što je posebno bilo zanimljivo je proslava gola. Prvi put u karijeri je Argentinac oponašao Spidermana na oduševljenje svih prisutnih na stadionu.

Messi je u pet dosadašnjih utakmica u dresu Intera slavio isto toliko puta, a postigao je osam pogodaka i upisao jednu asistenciju.

Inter Miami će u polufinalu igrati protiv Philadelphia Uniona u noći s 15. na 16. august.