Zaobišao osiguranje

Fudbalska reprezentacija Portugala sinoć je Lisabonu u trećem kolu grupe J kvalifikacija za EURO savladala Bosnu i Hercegovinu rezultatom 3:0.

BiH se odlično držala u prvom poluvremenu, u 29. minuti imala veliku priliku da možda i povede, ali je Edin Džeko promašio ono što obično rutinski pogađa. Kazna je stigla u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je Bernardo Silva na dodavanje Brune Fernandesa matirao Ibrahima Šehića.

U nastavku je Fernandes s još dva pogotka riješio dileme oko pobjednika u Lisabonu.

Atmosfera na stadionu Benfice bila je fantastična, naravno i dalje je u centru pažnje Cristiano Ronaldo.

Nakon desetak minute igre u drugom poluvremenu, meč je nakratko prekinut nakon šo je jedan navijač domaćih utrčao na stadion, zaobišao osiguranje i došao do Ronalda, kojem je ljubio i kopačke.

Osiguranje na stadionu na kraju je uspjelo izaći na kraj s Ronaldovim fanom koji je izazvao i oduševljenje na tribinama.