VIĐENA ČETIRI GOLA

Engleski Premiership je nakon više od mjesec pauze nastavljen današnjom utakmicom Brentforda i Tottenhama koja je završena podjelom bodova (2:2).

Brentford je sjajno otvorio susret 12. kola i u 15. minuti je poveo sa 1:0 pogotkom Janelta. Tottenham je uzaludno napadao i pokušao stići do izjednačenja, a onda je u 54. minuti Dier poklonio korner Brentfordu nakon kojeg je Toney pogodio za 2:0 i činilo se da će domaćin upisati pobjedu.

No, po ko zna koji put ove sezone Tottenham se vratio u igru. Najprije je Kane glavom u 65. minuti smanjio na 2:1, a potom je Hojbjerg pogodio za 2:2.

Gosti su mogli stići i do preokreta i pobjede, no Kaneov novi udarac glavom u 84. minuti je završio samo na prečki gola Brentforda, te su ekipe podijelile bodove.