Hat-trick

Meikayla Moore, igračica Liverpoola i reprezentacije Novog Zelanda, na utakmici turnira protiv SAD-a za samo pola sata u prvom poluvremenu postigla je tri autogola. Prvi u 5. minuti, tako što je u vlastitu mrežu nogom skrenula centaršut s lijeve strane.

Samo minutu kasnije Moore je opet dala gol svojoj ekipi, ali sada glavom i na ubačaj zdesna. Hat-trick autogolova kompletirala je u 36. minuti, kada je opet nogom u svoju mrežu zakucala još jedan, sada prizemni ubačaj s desnog boka.

Četiri minute kasnije i pet minuta prije kraja poluvremena, Moore više nije mogla izdržati i zamijenjena je.

Amerikanke su u drugom dijelu bez njihove “najefikasnije igračice” same zabile još dva gola za ukupnih 5:0.
  Autor: Index.hr