HITNA ODMAH REAGOVALA

Belenenses i Porto podijelili su bodove u u 17. kolu šampionata Portugala odigravši 0:0.

No, rezultat je pao u drugi plan nakon onoga što se dogodilo u finišu meča na stadionu Nacional do Jamor.

Igrao se 86. minut kada je došlo do stravičnog sudara između golmana domaće ekipe Stanislava Kritsyuka i Nanua iz Porta .

Desni bek gostujućeg tima ostao je bez svijesti, a igrači Belenensesa i Porta uhvatili su za glave kada su vidjeli šta se događa. A da nije bilo dobro, potvrđuje i činjenica da je zaplakao i "čelični" Pepe...

Na svu sreću hitna i ljekarsko osoblje su se ekspresno pojavili na terenu, a pomoć igraču Porta ukazivala se više od deset minuta, nakon čega je prevezen u bolnicu.

Kapiten Pepe je nakon utakmice rekao kako su saznali da se Nanu probudio u kolima Hitne pomoći, te da bi sve trebalo biti bolje nego što je izgledalo na terenu.

Izvor: Faktor