Liverpool je sinoć u gostima pobijedio Wimbledon sa 2:1 i prošao u četvrto kolo FA kupa. Za domaću momčad pogodak je zabio Adebayo Akinfenwa, najdeblji nogometaš svijeta, koji je nakon utakmice jedva dolazio do daha.

Nikad u životu nisam toliko trčao! Volim gužvu i guranje, natjeravanje veznjaka baš i ne. Ipak, možemo napustiti stadion uzdignute glave, iako smo zaslužili remi pa bi posjet Anfieldu za nas bio zanimljiv i iznimno zabavan, rekao je Akinfenwa, piše “Večernji“.
Trener Liverpoola Brendan Rodgers nije bio previše zadovoljan, ali najbitnije je da je njegova momčad došla do pobjede.
Domaćini su bili prilično žilavi i zakomplicirali su utakmicu, na čemu im čestitam. Nakon gola smo malo pogubili konce, ali smo se sabrali na poluvremenu i mogli dati još dva ili tri pogotka u nastavku, rekao je Rodgers.