Pogledajte video i saznajte

City je gazda u Manchesteru. Potvrdili su to u utorak navečer uvjerljivom 3:0 pobjedom na Old Traffordu protiv Uniteda te tako skočili na drugo mjesto Premiershipa sa tri boda manje od Chelseaja, ali i dvije utakmice manje...

Junak pobjede bio je BiH reprezentativac Edin Džeko koji je mrežu De Gee pogađao u prvoj i 56. minuti. Točku na 'i' stavio je Yaya Toure u 90. minuti.
'Odigrali smo nevjerojatnu utakmicu od prve do posljednje minute. Bili smo sjajni večeras. Pokušali smo zabili rani gol, a kada smo to uspjeli, sve je bilo na nama. Moramo biti sretni zbog ove pobjede. Ova pobjeda mogla bi biti krucijalna na kraju sezone', rekao je Džeko.
BiH napadaču za prvi gol trebalo je samo 45 sekundi, što je nabrži gol koji je United primio na Old Traffordu u historiji Premiershipa. Ipak, to nije najbrži gol u historiji gradskih derbija 'građana' i 'crvenih vragova'. Dennisu Tueartu je 1975. godine trebalo samo 39 sekundi, a njegov gol možete vidjeti u videu. (Agencija VLM)