DOBIO ŠANSU

PSG je sinoć savladao Metz 3:1 u 17. kolu Ligue 1 i to je po svemu sudeći trebao biti uobičajen dan na poslu za Kyliana Mbappea. Ipak, ponajbolji svjetski nogometaš ga neće brzo zaboraviti jer je za PSG debitovao njegov mlađi brat.

Naime, trener PSG-a Luis Enrique je na kraju utakmice dao šansu Ethanu Mbappeu, 16-godišnjem mlađem bratu puno poznatijeg Kyliana.

Ethan igra na poziciji zadnjeg i centralnog veznog, a Kylian i on stigli su u PSG otprilike u isto vrijeme prije šest godina.

Već sa 16 godina Ethan je nezamjenjiv igrač u juniorskoj ekipi PSG-a, u kojoj je od prve minute započeo sve utakmice u Ligi prvaka mladih ove sezone.
  Inače, francuski prvak je sinoć na Parku prinčeva tek u drugom poluvremenu slomio Metz.

Vitinha je doveo PSG u vodstvo u 49. minuti, da bi Mbappe u 61. povisio na 2:0.

Iako je Matthieu Udol golom u 72. minuti vratio nadu gostima, Mbappe je drugim golom na utakmici u 83. minuti razriješio sve dileme.