Drugo kolo Lige prvaka ponudilo je nekoliko zanimljivih susreta, no bez većih iznenađenja u krajnjim ishodima. Liverpool je možda prebrzo pokleknuo protiv Fiorentine, a Arsenal se predugo mučio s Olympiacosom, no kladioničari danas nisu izgubili.

Možda je iznenađenje bio težak poraz Rangersa na svom terenu, no Škoti već stvarno dugo ne uspijevaju postići iole značajniji rezultat u europskim kupovima, dok je Stuttgart kod Uniree mogao proći i bolje.

Rezultati:

Skupina E

Fiorentina - Liverpool 2:0

Fiorentina je povela u 28. minuti preko Jovetića, koji je devet minuta kasnije povećao na 2:0, što je ostao rezultat do kraja.

Debrecen - Lyon 0:4

Lyon je u trećoj minuti vodio 0:1 golovm Kima Källstroma, Pjanić je povisio na 0:2 u trinaestoj minuti, Govou diže na 0:3 u 24. minuti, a zadnji čavao je zakucao Gomis u 51. minuti.

Rubin - Inter 1:1

Inter nije uspio doći do punog ulova ni u Kazanu, gdje je Rubin poveo u 11. minuti golom Domingueza, a Dejan Stanković izjednačio je petnaest minuta kasnije. Balotelli je nakon drugog žutog izašao u 60. minuti, no Talijani su majstorski zatvorili utakmicu i izvukli neriješeno s igračem manje.

Barcelona - Dinamo Kijev 2:0

Kanonada prema golu Dinama iz Kijeva počela je u prvoj minuti, a prvi je gol ubacio Messi u 25. minuti. Totalna ofenziva donijela je drugi gol u 76. minuti, strijelac je bio Rodriguez.

Unirea - Stuttgart 1:1

Bodove su podijelili i u Rumunjskoj. Iako je Stuttgart poveo u petoj minuti golom Tascija, Unirea je bacila sve karte u napad i uspjela izjednačiti na samom početku drugog poluvremena.

Rangers - Sevilla 1:4

Rangersi su dočekali Sevillu osokoljeni bodom iz Stuttgarta u prvom kolu, no u drugom su poluvremenu popili četiri gola. Konko je zabio za 0:1 u 50. minuti, Adriano digao na 0:2 u 64., Luis Fabiano u 72. je donio 0:3, a četvrti je zabio Kanoute u 74. minuti. Domaćini su smanjili u 88. minuti golom Nacho Nova.

Arsenal - Olympiacos 2:0

Eduardo je u igru ušao u 66. minuti umjesto Čeha Tomasa Rosickog, a u 78. minuti asistirao je Nizozemcu Robinu van Persieju za pogodak i vodstvo Arsenala 1:0, a Aršavin je četiri minute prije kraja efektno petom ubacio za 2:0.

AZ - Standard 1:1

AZ je na početku drugog dijela u 48. minuti preko El Hamdaouija došao do vodstva. Ipak do kraja utakmice nisu uspjeli to sačuvati, jer je Traore u prvoj minuti sudačke nadoknade gostima donio izjednačenje.