"Logična odluka" Turski tragičar promašio penal i najavio oproštaj: Do kraja života sanjat ću kako dajem gol

Fudbaleri Turske porazom protiv Portugala ostali su bez šansi da krajem ove godine igraju na Mundijalu u Kataru.

Scenario kakav su sanjali u Turskoj: Norvežani kiksali, Turci brojali do šest

Kvalifikacije za SP Scenario kakav su sanjali u Turskoj: Norvežani kiksali, Turci brojali do šest

Rasplet u grupi G kakav su priželjkivali u Turskoj. Norveška na svom terenu nije uspjela savladati Latviju (0:0), a Turska je u Istanbulu pregazila Gibraltar sa...

Ostali u borbi za SP Velika drama: Turska na nevjerovatan način stigla do pobjede u devetoj minuti nadoknade

Reprezentacija Turske preokretom protiv Latvije u Rigi došla je do važnog trijumfa u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.