Ovo se zove sebičnost

Cristiano Ronaldo ne briljira ove sezone i nalazi se u evidentnoj krizi.

Real Madrid je u 11. kolu španskog prvenstva poražen na gostovanju kod Seville (2-3), a Portugalac nije ostao upamćen ni po čemu dobrome.
Bila je to već sedma utakmica ove sezone u Primeri u kojoj Ronaldo nije uspio postići pogodak. A kad ne zabija, Ronaldo je jako nervozan...
Potvrdio je to sramotnom reakcijom u prvom poluvremenu kada je u trku pokušao opaliti šamar Gregorzu Krychowiaku, a u drugom je poluvremenu uspio naživcirati i vlastite saigrače. Više od svih Luku Modrića...
Ronaldo je okončao jednu akciju udarcem s ruba šesnaesterca iz ne baš povoljne pozicije. U tom je trenutku Modrić bio sam svega koji metar dalje, a mogao je Portugalac proigrati i Tonija Kroosa i Jamesa Rodrigueza.
No, tipično za njega, Ronaldo je sve odlučio riješiti sam i lopta je otišla pored gola. Modrića je jako naljutila ova situacija što je jasno iz njegove reakcije.