NEVJEROVATAN PROMAŠAJ

Wolverhampton i Chelsea u ovim trenucima igraju susret 18. kola engleskog Premiershipa, a rezultat na poluvremenu je 0:0 zahvaljujući nevjerovatnoj šansi koju je upropastio Raheem Sterling.

U 32. minuti susreta igrači domaće ekipe su izgubili loptu na svojoj polovini i čak trojica igrača Chelseaja su krenula sama ka golu Wolverhamptona.

Raheem Sterling je vodio loptu, pored njega su bili Cole Palmer i Nicolas Jackson i gol je bio neizbježan.

No, Sterling je bio sebičan i nije želio dodati loptu saigračima, već je odlučio sam završiti akciju.

Šutirao je pravo u golmana Wolverhamptona koji je na taj način spasio čist pogodak i ostavio svoju ekipu u igri.

Ova akcija Chelseaja najbolje oslikava njihovu užasnu sezonu u kojoj su tek na desetom mjestu i bliže su bodovno zoni ispadanja nego mjestima koja vode u Evropu.