Premier liga

Manchester United je sjajan meč protiv Nottingham Foresta na Old Traffordu riješio u svoju korist i upisao drugu pobjedu u sezoni.

United je slavio sa 3:0, iako je od starta utakmice jurio dva gola zaostatka.

Gosti su šokirali Old Trafford već u drugoj minuti kada je pogodio Awoniyi, a samo dvije minute poslije Boly je uduplao prednost Nottinghama.

United je smanji zaostatk u 17. minuti golom Eriksena.

U 52. minuti Casemiro je pogodio za poravnanje, a u 76. Fernandes iz penala donosi preokret. Nottinhgham je od 67. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Woralla.

Arsenal poslije dvije vezane pobjede nije uspio nastaviti niz na startu nove sezone. Topnici su na Emiratesu remizirali s Fulhamom rezultatom 2:2.

Poveo je Fulham golom Pereire već u prvoj minuti. Arsenal je na poravnanje čekao do 70. minute kada je Saka pogodio iz penala, a tri minute poslije Nketiah pogađa za preokret.

Gosti su u 83. minuti ostali s igračem manje poslije isključenja Basseya, a Fulham je s 10 igrača stigao do boda golom Palhinhe u 87. minuti.