LOPTA IZAŠLA IZ GOLA

Superclásico između Boce Juniors i River Platea završen je bez pobjednika (1:1), a svakako da najviše pažnje privlači situacija iz finiša meča kada je domaći tim uz mnogo sreće uspio izbjeći poraz.

Naime, pomenuta situacija desila se u 90. minuti kada su gosti bili gotovo pa sigurni da su postigli gol, lopta je prešla preko golmana domaće ekipe i krenula prema golu, a onda je iznenada promijenila putanju, dobila čudan efej i skrenula u drugom smjeru.

Upravo to iskoristio je domaći golman koji se uspio vratiti na liniju i u posljednji trenutak stići novi pokušaj igrača River Platea, a na kraju je uz pomoć stative uspio sačuvati svoju mrežu. Na kraju nije bilo pogodaka, ni pobjednika.
Što se tiče same utakmice, treba reći to da je Boca u 41. minuti stigla u vodstvo golom Ville s penala, ali je već u 67. minuti River poravnao golom koji je postigao Palavecino.

Oba tima u nastavku meča ostala su i s igračem manje jer su crvene kartone dobili Zambrano na jednoj i Casco na drugoj strani.