SMIJE MU SE CIJELI SVIJET

Bivši igrač Partizana Leonardo, svoj fudbalski kruh zarađuje u Ujedinjem Arapskim Emiratima, gdje se u posljednjoj utakmici u tamošnjoj ligi propisno obrukao.

Brazilac danas brani boje ekipe Shabab Dubai sa kojom je prije par dana igrao prvenstvenu utakmicu u kojoj su slavili nad Al-Wahdom rezultatom 4:0.

U 11. minuti dosuđen je kazneni udarac za domaće nakon konsultacije sa VAR-om, kojom je prilikom jedan gostujući igrač zaradio crveni karton.

Minutu kasnije odgovornost na sebe je preuzeo Leonardo koji se propisno obrukao. Naime, prilikom izvođenja jedanaesterca neobjašnjivo se oklizuno, a lopta je otišla visoko preko gola.