Olga Carmona Zabila gol i osvojila Svjetsko prvenstvo, a onda joj saopštili tužnu vijest: 'Dao si mi snagu, tata'

Španske nogometašice osvojile su u nedjelju, 20. augusta naslov svjetskih prvakinja, prvi u historiji, nakon što su u finalu sa 1:0 nadigrale Englesku.

PLAČ I LELECI U SKOPSKOJ OPŠTINI ČAIR Tragedija: U istoj zgradi živjelo je čak 11 žrtava, u opštini se sprema 16 sahrana

U Sjevernoj Makedoniji je danas drugi dan žalosti nakon strašne tragedije na autoputu Struma u kojoj je život izgubilo 46 osoba, od kojih su 12 djeca.

Slavna gorila koja je oduševila svijet, preminula u zagrljaju svog čuvara

:( Slavna gorila koja je oduševila svijet, preminula u zagrljaju svog čuvara

Ndakasi, najpoznatija svjetska planinska gorila, umrla je u 14 godini u mjestu Senkwekwe, PNVi, nakon kraće bolesti.

Naučnici objasnili zašto imamo knedlu u grlu kada smo tužni?

REAKCIJA ORGANIZMA Naučnici objasnili zašto imamo knedlu u grlu kada smo tužni?

Kada nam je teško ili smo tužni, imamo osjećaj kao da nam je zastala “knedla u grlu”. Naučnici sa Univerziteta Tilburg, u Holandiji, pokušali su da daju objašnj...