Čudesnim golom srušio City

Manchester City izgubio je na svojem stadionu 1:0 od Stokea u 3. kolu Premiershipa…

Senegalac Mame Biram Diouf postigao je sjajan pogodak s kojim je Stoke srušio aktualnog prvaka i kreirao senzaciju.
Diouf je u 56. minuti povukao loptu duboko sa svoje polovice, prošao dva igrača Cityja pa otišao malo ukoso i nije pucao baš najbolje, no lopta je prošla kroz noge golmanu Cityja Joeu Hartu.
City je do kraja utakmice napadao svim snagama, ali nije uspio izjednačiti tako da je upisao prvi ovosezonski poraz, i to na svojem terenu.
Crystal Palace izvukao je bod u Newcastleu golom u petoj minuti sučeve nadoknade. Strijelac za konačnih 3:3 bio je Wilfried Zaha.
QPR pobijedio je Sunderland 1:0 golom Austina u 45. minuti. Swansea je razbio WBA s 3:0, dok je Southampton slavio sa 3:1 kod West Hama.