Pogledajte majstoriju

Iako su ostali bez menadžera tri dana prije ove utakmice, gosti su bili ravnopravan takmac kroz veći dio prvog poluvremena, a u 35. minutu su došli i do iznenađujućeg vodstva.

Arsenal je uspio savladali Crystal Palace sa 2:1 u posljednjoj utakmici subotnjeg programa engleske Premijer lige.
Asistenciju je ubilježio Jason Puncheon, a pogodio debitant u dresu Crystal Palacea Brede Hangeland.
No, vodstvo je trajalo svega deset minuta, jer je Laurent Koscielny pogodio mrežu golmana Speronija u nadoknadi prvog poluvremena.
Veći dio drugog poluvremena prošao je bez uzbuđenja, da bi domaći sastav uspio doći do vrijedne pobjede tek u 91. minutu, kada je Aaron Ramsey zatresao mrežu.