LIGA PRVAKA

Nogometaši PSV-a i Borussije iz Dortmunda remizirali su u sinoćnjem meču osmine finala Lige prvaka, pošto je u nizozemskom Eindhovenu rezultat bio 1:1.

Milioneri iz Dortmunda poveli su u 24. minuti lijepim golom Donyella Malena, koji je od prečku zakucao loptu u gol, a pogodak nije proslavio jer je jedan dio karijere proveo u nizozemskom klubu.

Pogodak Malena pogledajte na ovom linku.
  S vodstvom njemačkog tima otišlo se na odmor, a u nastavku Luuk de Jong donosi poravnanje Električarima.

Dosuđen je za domaće jedanaesterac u 56. minuti, a sigurno ga je realizirao De Jong i postavio konačnih 1:1. Pogledajte njegov gol ovdje.

Tako je sve otvoreno uoči revanša na stadionu Signal Iduna Park u Dortmundu, koji je na rasporedu 13. marta. Tada ćemo saznati koji će klub biti uspješniji u ovom dvomeču i osigurati kartu za četvrtfinale.