POLUFINALE LIGE NACIJA

Hrvatska se sinoć nakon spektakularne pobjede nad Nizozemskom plasirala u finale Lige nacija. Nakon produžetaka u Rotterdamu Hrvatska je slavila s 4:2. Vodili su Nizozemci nakon prvog poluvremena golom Donyella Malena, no Andrej Kramarić i Mario Pašalić donijeli su preokret u drugom dijelu. Ipak, u 96. minuti Noa Lang odveo je utakmicu u produžetke.

Kao i nakon gotovo svake utakmice na Svjetskom prvenstvu u Kataru, neko je uporedio kako su utakmicu komentarisali srpski i hrvatski komentatori.

Velika razlika

Baš kao i u svakom ranijem slučaju, kod srpskog se komentatora jasno čuje ushićenje kod svakog gola Nizozemaca, posebno onog u 96. minuti utakmice. S druge strane, golovima Hrvatske i nije bio oduševljen, pa je njih prokomentarisao vrlo mirno i tiho. Poslušajte.