Danas žrijeb

Ajax, Club Brugge i praška Slavija posljednja su tri kluba koja su izborila natjecanje u Ligi prvaka.

Nakon austrijskih 1:0, Belgijanci su na svom travnjaku slavili sa 2:1.
S dvije pobjede Ligu prvaka je dohvatila i praška Slavija protiv Cluja.
Oba susreta završila su rezultatom 1:0, a uzvratni dvoboj u Pragu razriješio je gol Jana Borila u 66. minuti.
U utorak su mjesto u elitnom natjecanju Starog kontinenta izborili zagrebački Dinamo, Olympiacos i beogradska Crvena zvezda.
Dinamo u trećoj, Crvena zvezda u četvrtoj jakosnoj grupi
Nakon što je u prvom susretu u Maksimiru protiv Rosenborga slavio sa 2:0, Dinamo je u uzvratnom dvoboju u Trondheimu odigrao 1:1 i dohvatio Ligu prvaka.
Norvežani su poveli već u 11. minuti golom Davida Akintole, a izjednačio je Amer Gojak u 71. minuti.
U drugom susretu Crvena zvezda i Young Boysi su na Marakanu odigrali 1:1, a kako je prva utakmica završila 2:2, beogradski klub je otišao dalje zbog više golova u gostima.
Crvena zvezda je povela u 59. minuti preko Vukmanovića, a gosti su izjednačili autogolom Ben Nabouhanea u 82. minuti.
Olympiacos je u uzvratnom susretu pobijedio Krasnodar sa 2:1 i tako potvrdio pobjedu 4:0 iz prve utakmice.
Žrijeb skupina nogometne Lige prvaka održat će se u četvrtak u 18:00 sati u Grimaldi Forumu u Monacu.
Dinamo se nalazi u trećoj, a Crvena zvezda u četvrtoj jakosnoj skupini.