MALI GAF

Nogometaši Bayerna su u revanš utakmici osmine finala Lige prvaka u Münchenu pobijedili Lazio 3:0, nadoknadivši poraz 0:1 iz prve utakmice igrane u Rimu, a nakon uvjerljive partije domaćina o suđenju se nije mnogo pričalo.

Međutim, slovenski sudija Slavko Vinčić imao je jedan mali gaf koji je izazvao pažnju na društvenim mrežama.

Naime, Vinčić se u opasnom napadu Bayerna u 33. minuti susreta poskliznuo te ga je pogodila lopta.

Publika u Münchenu ga je zbog toga izviždala, a Slovenac im se gestikulacijom izvinio. Kompletnu situaciju možete pogledati ovdje.

Podsjetimo, Bayern je slavio rezultatom 3:0, a briljirao je Kane koji je zabio gol u 38. i 66. minuti.

Preostali pogodak bio je djelo Mullera pa je trener Bayerna Thomas Tuchel preživio osminu finala.

Isto se ne može reći i za njegov nožni prst budući da ga je slomio tokom motivacionog govora prije samog duela.