Iznenadila potezom

Američka glumica Sydney Sweeney fotografisala se s Noom Argamani i Avinatanom Orom iz Izraela, koje je Hamas oteo 7. oktobra 2023. godine, a koji su u međuvremenu oslobođeni.

Neprofitna pro-izraelska organizacija StandWithUs podijelila je njihovu zajedničku fotografiju na društvenim mrežama, koja je izazvala brojne reakcije. Fanovi oduševljeni su ovim njenim potezom.

"Ne plaši se da će biti otkazana u Hollywoodu", "Mnogo je hrabra", "Sada je još više volim", neki su od komentara. Na društvenim mrežama bilo je i onih koji su je kritikovali.

"Koliko nisko možeš pasti?", "Rob agende", "Jadno", također su neke od reakcija.

Noa Argamani bila je u zatočeništu 245 dana prije nego što je oslobođena 8. juna 2024. Njen partner Avinatan Or bio je u zatočeništvu više od dvije godine, a na slobodu je pušten u oktobru 2025. godine.

Prošle godine, Noa Argamani našla se na godišnjoj listi najutjecajnijih ljudi na svijetu koju objavljuje magazin TIME. Pratiteljima na društvenim mrežama je rekla da je počašćena što može biti glas talaca koji su i dalje u zatočeništvu.

U novembru prošle godine zahvalila se predsjedniku Sjedinjenih Američkih Državama Donaldu Trumpu na njegovoj "nepokolebljivoj usmjerenosti i liderstvu", kojem je pripisala zasluge za vraćanje talaca kući.