Victoria's Secret revija

Američka manekenka palestinskog porijekla Bella Hadid je nakon boravka u bolnici nosila reviju Victoria's Secreta u New Yorku. Snimak njenog hoda privukao je pažnju jer mnogi smatraju da se zbog narušenog zdravstvenog stanja mučila s nošenjem krila.

Na početku je sve djelovalo uredu, a nakon što se okrenula i počela hodati prema backstageu, usporila je te je djelovalo kao da je krila vuku prema dolje.

"Krila su bila teška, a ona se bori s Lajmskom bolešću. Dala je sve od sebe i bila je super", "Sigurna sam da ju je majka natjerala da učestvuje u ovoj reviji", "Primijetila sam i da izgleda tužno", "Mislila sam da sam jedino ja ovo vidjela", neki su od komentara na TikToku.

Bella Hadid se nakon brojnih reakcija oglasila na društvenim mrežama napisavši: "Uredu, nećemo se pretvarati da ova krila nisu 20 kilograma, ali su prekrasna".
 
@meyechelgossips THIS IS AWFUL! #bellahadid #vsfashionshow #wings #victoriassecretfashionshow ♬ original sound - Meyechel Gossips
Međutim, ubrzo je obrisala ovu objavu. Lajmska bolest joj je dijagnosticirana 2013. godine. Nju prenose krpelji, a može zahvatiti sve organe. Najčešće uzrokuje probleme s kožom, nervnim sistemom, zglobovima i srcem. Manekenka je u više navrata govorila o tome koliko joj ovo teško pada.

"Život nije uvijek onakav kako izgleda izvana. Najteži dio ovog putovanja je to što će te osuđivati po tome kako izgledaš, a ne po tome kako se osjećaš", navela je ranije.

Njena majka Yolanda Hadid je prošlog mjeseca objavila njene fotografije iz bolnice te, između ostalog, navela da se divi njenoj hrabrosti da se nastavi boriti za svoje zdravlje uprkos brojnim poteškoćama s kojima se susrela.