
Bivša predsjednica Kosova Vjosa Osmani izjavila je da su građani ti koji su je ubedili da sarađuje sa Demokratskim savezom Kosova, čiji je nosilac liste za izbore 7. juna.
U video-snimku objavljenom na Facebooku, ona je prikazala poruke građana koji su je pozivali da se vrati u LDK.
„Mjesecima sam putovala kroz svaki dio Kosova. Bila sam dočekana u vašim domovima. Čula sam vaše brige. Videla sam razočaranja u očima poštenih ljudi. Ali prije svega sam videla jednu stvar koja još nije nestala: nadu. I svuda, u svakom selu i gradu, za svakim stolom i na svakom trgu, govorili ste mi jednim glasom“, rekla je Osmani.
Ona je pozvala građane da se ujedine, prenosi Koha.
„Ujedinimo naša srca i snove. Ujedinimo se svi“, zaključila je donedavna predsjednica Kosova.
Juče je Generalni savjet LDK odobrio Vjosu Osmani kao kandidata za predsjednika i nosioca liste, dok će broj dva, Lumir Abdixhiku, biti kandidat te stranke za premijera.
Izvor: Kosovo Online/Koha
„Mjesecima sam putovala kroz svaki dio Kosova. Bila sam dočekana u vašim domovima. Čula sam vaše brige. Videla sam razočaranja u očima poštenih ljudi. Ali prije svega sam videla jednu stvar koja još nije nestala: nadu. I svuda, u svakom selu i gradu, za svakim stolom i na svakom trgu, govorili ste mi jednim glasom“, rekla je Osmani.
Ona je pozvala građane da se ujedine, prenosi Koha.
„Ujedinimo naša srca i snove. Ujedinimo se svi“, zaključila je donedavna predsjednica Kosova.
Juče je Generalni savjet LDK odobrio Vjosu Osmani kao kandidata za predsjednika i nosioca liste, dok će broj dva, Lumir Abdixhiku, biti kandidat te stranke za premijera.
Izvor: Kosovo Online/Koha


