
Novinar Parim Olluri rekao je da otkako je premijer u tehničkom mandatu Albin Kurti došao na vlast, ljudi Kosovo ne vide kao mjesto za život.
Olluri je rekao da je Kurti „brutalno“ iskoristio situaciju naroda tokom vladavine Ise Mustafe i Hashima Thaçija, piše Gazeta express.
„Tokom vremena Ise Mustafe na autobuskoj stanici kada su ljudi željeli da ilegalno odu, Albin Kurti je izašao, rekao je da glasamo da bismo Kosovo učinili pogodnijim za život. Brutalno je iskoristio tešku situaciju naroda, rekao je da ljudi odlaze zbog Mustafe i Hashima Thaçija, govorio je hajde da glasamo i učinimo Kosovo pogodnim za život za 10 godina. Ali, ljudi zbog njega ne vide Kosovo kao mjesto za život“, rekao je Olluri.
Izvor: Kosovo Online/Gazeta Express
„Tokom vremena Ise Mustafe na autobuskoj stanici kada su ljudi željeli da ilegalno odu, Albin Kurti je izašao, rekao je da glasamo da bismo Kosovo učinili pogodnijim za život. Brutalno je iskoristio tešku situaciju naroda, rekao je da ljudi odlaze zbog Mustafe i Hashima Thaçija, govorio je hajde da glasamo i učinimo Kosovo pogodnim za život za 10 godina. Ali, ljudi zbog njega ne vide Kosovo kao mjesto za život“, rekao je Olluri.
Izvor: Kosovo Online/Gazeta Express


