Lillard ubacio 71 poen, Jokić ostvario nevjerovatan triple-double

Noć za pamćenje u NBA ligi Lillard ubacio 71 poen, Jokić ostvario nevjerovatan triple-double

Tokom noći u NBA ligi je odigrano devet utakmica, a prvo ime bio je Damian Lillard koji je ubacio čak 71 poen i postavio novi rekord Portlanda.

Nurkić nakon povratka na NBA parkete: Osjećao sam se odlično, nisam se forsirao

OPORAVIO SE OD POVREDE Nurkić nakon povratka na NBA parkete: Osjećao sam se odlično, nisam se forsirao

Jusuf Nurkić se nakon više od dva mjeseca vratio na NBA parkete u sinoćnjem susretu protiv Orlanda.

Dvije trice Lillarda za deset sekundi i pobjedu Portlanda u Chicagu

NBA Dvije trice Lillarda za deset sekundi i pobjedu Portlanda u Chicagu

Portland Trail Blazersi sinoć su rezultatom 123:122 u gostima pobijedili Chicago Bullse.

Jusuf Nurkić se povrijedio i šepajući napustio dvoranu na početku meča

Na početku meča Jusuf Nurkić se povrijedio i šepajući napustio dvoranu na početku meča

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić doživio je povredu mišića lijeve noge, zbog čega je meč u okviru NBA lige protiv Toronta napustio već u prvoj četvrtini te se dalje ni...

SPEKTAKULARNA NOĆ NA NBA PARKETIMA Nurkić odigrao najbolju utakmicu sezone, Dončić nadigrao Jokića u pobjedi Dallasa u Denveru (VIDEO)

Nurkić je briljirao u prvom poluvremenu, kada je ubacio 15 poena bez ijednog promašenog šuta.