PONOVO IZNENAĐENJE Hat-trick iz penala nogometašima Katara donio titulu prvaka Azije pored svih favorita

Nogometna reprezentacija Katara drugi put zaredom iznenadila je sve rivale i osvojila titulu prvaka Azije u današnjem turbulentnom meču protiv Jordana koji je o...

PRVO KOLO Ekvador slavio na otvaranju SP-a, Katar prekinuo čuvenu tradiciju domaćina prvenstava

Nogometaši Ekvadora pobijedili su na otvaranju Svjetskog prvenstva domaću selekciju Katara rezultatom 2:0. Katar je tako postao prva selekcija koja je kao domać...

STIGLO POJAŠNJENJE Zašto je poništen pogodak Ekvadora u trećoj minuti prve utakmice Svjetskog prvenstva

Italijanski sudija Daniele Orsato je imao čast da bude prvi glavni arbitar na Svjetskom prvenstvu, a već na početku utakmice imao je tešku situaciju.