PRIJETI IM NOVA KAZNA Ekvadorci su u kvalifikacije krenuli sa -3 boda zbog muljaže s igračem, sada opet strahuju

Nogometna reprezentacija Ekvadora je krenula u kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo sa -3 boda zbog muljaže sa igračem Byronom Castillom, a sada im prijeti dodat...

PRVO KOLO Ekvador slavio na otvaranju SP-a, Katar prekinuo čuvenu tradiciju domaćina prvenstava

Nogometaši Ekvadora pobijedili su na otvaranju Svjetskog prvenstva domaću selekciju Katara rezultatom 2:0. Katar je tako postao prva selekcija koja je kao domać...

STIGLO POJAŠNJENJE Zašto je poništen pogodak Ekvadora u trećoj minuti prve utakmice Svjetskog prvenstva

Italijanski sudija Daniele Orsato je imao čast da bude prvi glavni arbitar na Svjetskom prvenstvu, a već na početku utakmice imao je tešku situaciju.

NADAJU SE POZIVNICI Uz Čileanace i Italijani čekaju rasplet slučaja "Castillo": Ko bi umjesto Ekvadora putovao na SP?

FIFA je nedavno pokrenula istragu oko regularnosti južnoameričkih kvalifikacija, odnosno nastupa nogometaša Byrona Castilla.