NEMILE SCENE

Splitski Hajduk je pobijedio Rijeku 3:2 u 16. kolu 1. HNL. Dvostruki strijelac za Hajduk je bio Marko Livaja u 45. i 82. minuti. U 54. je za Rijeku pogodio Josip Drmić, a za 2:1 je za Rijeku s bijele tačke zabio Murić. Gol za pobjedu Hajduka zabio je Mlakar u 98. minuti susreta.

Na kraju utakmice došlo je do nemilih scena na terenu.

Jedan pripadnik Rijekine navijčke grupe “Armada” uletio je na teren i čini se pokušao se obračunati s nekim od ljudi iz stručnog štaba Hajduka, no u tome ga je spriječio voditelj Hajdukovog osiguranja. I to klasičnim nokautom nasred terena.

“Po završetku utakmice u teren za igru iz sektora Zapad ulazi navijač HNK Rijeke. Došlo je do međusobnog naguravanja gdje ga je povjerenik HNK Hajduka Antonio Vuković udario šakom u glavu”, stoji u izvještaju delegata Ante Vučemilovića.

Sve se to događalo dok su igrači Hajduka slavili s navijačima.

Tučnjavu su pokušali spriječiti dvojica igrača Rijeke, no nisu stigli na vrijeme. Pogledajte šta se dešavalo nakon posljednjeg sudijskog zvižduka na Rujevici…