Tenzije na Bernabeuu

Real Madrid prolazi kroz jednu od slabijih sezona u posljednjim godinama, a nezadovoljstvo navijača postaje sve vidljivije.

Tokom utakmice protiv Real Ovieda na stadionu „Santiago Bernabeu“, iako meč rezultatski nije imao veći značaj, atmosfera na tribinama bila je napeta.

Jedan navijač je unio transparent na kojem je pisalo „Florentino je kriv“, što je izazvalo reakciju redara koji su mu ga oduzeli. Također, ispod predsjedničke lože došlo je do verbalnog sukoba nezadovoljnih navijača sa predsjednikom Florentinom Pérezom.

Očekuju se klupski izbori na kraju sezone, a nezadovoljstvo dijela navijača postaje sve glasnije.