IZGUBILI OD SPEZIJE

U 35. kolu Serie A, Milan je u gostima izgubio od Spezije 2:0 i napravio veliki kiks u borbi za Ligu prvaka.

S druge strane, domaćini su došli do važna tri boda u borbi za ostanak i prekinuli niz od osam utakmica bez pobjede.

S ovom pobjedom ostali su u igri za ostanak u ligi.

Ekipa Stefana Piolija opet je odigrala slabu utakmicu, a Spezia je povela u 75. minuti kad je Wisniweski odbijenu loptu poslije ubačaja iz kornera zakucao u gol za 1:0. Milan je pokušavao nešto odigrati ne bi li izjednačio, ali ga je deset minuta kasnije fantastičnim golom dotukao Esposito koji je iz slobodnjaka s 20 metara pogodio rašlje Maignanova gola.

Postrojili su se ispod tribine s najžešćim navijačima Milana, kultne Curve Sud te tamo pozorno slušali što im govore navijači.

Milan do kraja sezone čeka uzvratna utakmica protiv Intera u polufinalu Lige prvaka u utorak, a u zadnja tri kola prvenstva igra protiv Sampdorije kod kuće, u gostima kod Juventusa te u zadnjem kolu na San Siru protiv Verone. Spezia se izjednačila po broju bodova s Veronom koja ima utakmicu manje.