ŽRIJEB DANAS U 14 SATI

Revanš utakmicama kompletirane su osmine finala Europa lige i Konferencijske lige. Manchester United i Juventus nisu imali nikakvih problema u uzvratnim utakmicama.

Dramatično je bilo u Londonu u kojem je Sporting izbacio Arsenal nakon boljeg izvođenja penala. Nakon 2:2 u prvoj utakmici Arsenal je na Emiratesu poveo golom Xhake u 19. minuti, da bi se Sporting vratio golčinom Goncalvesa s centra u 63. minuti. U produžetku nije bilo golova, a Portugalci su slavili na penale 5:4. Ždrijeb četvrtfinala je u petak u 13 sati.

U Konferencijskoj ligi najdramatičnije bilo je u Bratislavi gdje je domaći Slovan  vodio 2:0 i imao prolazak u četvrtfinale, ali su se Švicarci vratili golovima Calafiorija u 53. i Amdounija u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U produžetku nije bilo golova, a Basel je prošao na penale.

Najveće iznenađenje priredio je Anderlecht koji je izbacio Villarreal. Nakon 1:1 u prvoj utakmici u Bruxellesu Belgijanci su bili veliki autsajderi u Španiji, ali su pobijedili 1:0 golom Slimanija u 73. minuti.

Žrijeb četvrtfinala je u danas u 14 sati.