ODGOVORIO NAVIJAČU

Kristijano Ronaldo (Cristiano) nije uspio da na posljednjem meču zatrese mrežu rivala u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al Nassr uspio je da napravi veliki preokret protiv Al Batina i da sa tri gola u nadoknadi vremena dođe do pobjede od 3:1.

Zanimljivo je da je sudija meč produžio čak 12 minuta, a da je Al Nassr prvi gol postigao u trećoj minuti nadoknade, a posljednji u 12. minuti.

Ronaldo je bio prilično dobro čuvan i neutralisan i uspio je da uputi pet udaraca ka golu rivala, ali ne i da zatrese mrežu pa je očito zbog toga bio malo nervozan.

Naročito jer mu je jedna lopta koja je išla ka golu izbijena sa gol linije pa nije imao prilike da se raduje pogotku poslije serije dobrih mečeva.

To ga je učinilo dovoljno razdražljivim da se poslije meča zakači i sa navijačima.

- Messi je bolji od tebe.

@justrollingfootball What Ronaldo had to say about Messi being better… 😳 #ronaldo #cristianoronaldo #cristiano #cr7 #alnassr #messi #leomessi #football #soccer #fyp #foryou ♬ original sound - ⚽️
Umjesto da prođe i ignoriše očiglednu provokaciju, Ronaldo je morao da odgovori bezobraznom navijaču.

- Idi onda pa gledaj njega, zašto si ovdje!?

Ronaldo je u sedam utakmica za Al Nassr postigao osam golova i asistirao za dva.

Sa druge strane, Messi je na učinku od 12 golova i isto toliko asistencija u 20 ligaških utakmica za PSŽ.