VELIKI KIKS

Nogometaši Manchester Cityja remizirali su kao gosti sa Nottingham Forestom rezultatom 1:1, a susret je obilježio i nevjerovatan promašaj Erlinga Haalanda koji je skupo koštao Građane.

Gosti su do vodstva stigli izavrednim golom Bernarda Silve u 41. minuti, ali promašaj Norvežanina iz 68. minute dugo će se prepričavati.

Haaland je prvo pogodio prečku, a potom je odbijenu loptu sa pet metara poslao visoko preko gola nakon čega se u nevjerici uhvatio za glavu.
  Promašaj Haalanda pogledajte ovdje.

Kazna je stigla pet minuta prije kraja kada je Wood izbjegao ofsajd zamku i iz blizine pogodio za šokantnih 1:1.

City sada ima dva boda manje od Arsenala i susret više na svom kontu, a u narednom kolu očekuje ih gostovanje protiv Bournemoutha.