Ljepotica u Rijadu

Čak devet golova vidjeli su navijači u Rijadu na meču All-Star tima prvenstva Saudijske Arabije i Paris Saint - Germaina.

Dvoboj je stigao pod lupu zbog duela Lionela Messija i Cristiana Ronalda. Na kraju je slavio PSG rezultatom 5:4.

Upravo su Argentinac i Portugalac, svojevrsni vladari fudbala posljednjih 15-ak godina obilježili prvo poluvrijeme. Messi je doveo PSG u vodstvo u trećoj minuti, a Ronaldo je u 34. minuti poravnao iz penala.

Marquinos je u 43. minuti vratio Parižanima prednost, a Ronaldo je drugim golom na meču u nadoknadi prvog poluvremena poravnao na 2:2.

PSG je nakon isključenja Bernata u 39. minuti igrao s igračem manje, a u 53. minuti Ramos je prvaku Francuske ponovo vratio prednost.

Samo tri minute poslije Hyun-Soo Jang ponovo vraća stvari na početak (3:3).

Mbappe je iz penala u 60. minuti pogodio za 4:3, a peti gol za PSG bilo je djelo Ekitikea u 78. minuti.

Saudijci su preko Talisca u 94. minuti uspjeli ublažiti poraz.