OTPISANI KOD ANCELOTTIJA

Realov trener Carlo Ancelotti je otpisao četvoricu igrača nakon što je madridski klub izgubio 3:1 od Barcelone u finalu Superkupa Španije, javlja Marca.

Među četvoricom nogometaša su štoper Jesus Vallejo (26), desni bek Alvaro Odriozola (27), ofanzivac Eden Hazard (32) te napadač Mariano Diaz (29).

Italijanski stručnjak gotovo da i nije koristio pomenutu četvoricu igrača u ozbiljnijim utakmicama pa će ih se Real nastojati riješiti već u aktuelnom prijelaznom roku.

Vallejo je ove sezone odigrao 56 minuta, dok je Odriozola skupio 5 minuta manje nakon što se vratio s posudbe iz Fiorentine.

Belgijski as Hazard je odigrao 621 minutu ove sezone i daleko je od idealne fizičke forme, a Diaz je skupio tek 25 minuta ove sezone pod Ancelottijem.

Iako za njega već dugo vremena nema mjesta u Realu, klub ga ne uspijeva prodati.

Podsjetimo, španski mediji su nakon poraza od Barcelone pisali o narušenoj atmosferi unutar svlačionice prvaka Evrope, a priliku za popravni imat će već u četvrtak kada igraju protiv Villarreala u okviru Kupa Španije.