Novi kiks

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige sa 25 bodova.

Nottingham Forest i Chelsea igrali su večeras u Nottinghamu neriješeno 1:1 u utakmici 18. kola Premier lige.

Londonski tim poveo je u 16. minuti preko Raheema Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli. Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige sa 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 14 bodova.