NEREALNO

Razne situacije smo mogli da vidimo na fudbalskim utakmicama, čak i one najbizarnije, a iz Argentine stiže jedna takva.

Na utakmici između Lamadrida i Viktoriana Arenasa koja je završena rezultatom 2:1, sudija je priznao gol iako je lopta prošla pored, što se jasno vidi na snimku koji je pregledan više od 500.000 puta na društvenim mrežama.

Reakcija komentatora i njihova zbunjenost jasno govori da je čitava situacija nevjerovatna, kao i reakcija fudbalera gostujuće ekipe koji su se prvo uhvatili za glavu zbog promašaja, a potom iznenada krenuli da se raduju.

Gol koji je priznat pripisan je Ramonu Ruizu, njime je Viktoriano stigao do izjednačenja u 67. minutu, a u 87. je pogotkom iz penala potvrdio preokret "iz 1 u 2", pošto je Lamadrid imao prednost od 27. minuta.

Ova, u najmanju ruku, sumnjiva utakmica odigrana je u Primera C Clauzuri, odnosno četvrtom rangu u Argentini i izazvala je puno pažnje ljubitelja fudbala i to ne samo u Južnoj Americi.