UBITAČAN STRIJELAC

Urugvajski napadač Darwin Nunez postigao je fenomenalan pogodak na debiju u engleskom Premiershipu te odmah na početku pokazao da će biti veliko pojačanje za Liverpool.

Nunez je u Liverpool došao na početku ljetnog prijelaznog roka iz Benfice uz minimalno obeštećenje od 80 miliona eura, a iako je bio na meti kritika na početku karijere u dresu ovog kluba, odnosno zbog nešto lošijih utakmica u prijateljskim mečevima, sada je pokazao da će biti veliko pojačanje.

Današnji meč protiv Fulhama Nunez nije počeo u prvoj postavi, a šansu za igru dobio je u 51. minuti kada je ušao u igru umjesto Firmina.

I nakon samo 13 minuta na terenu, pokazao je zbog čega će biti veliko pojačanje za Kloppov tim. Salah je primio loptu na desnoj strani, ubacio u sredinu, a Nunez u stilu najboljih napadača svijeta petom pogađa za 1:1 i tako vraća Liverpool u igru za tri boda.

Ovo je za Nuneza drugi gol u zvaničnim mečevima za Liverpool, a ranije je bio strijelac protiv Manchester Cityja u meču Community Shielda.