RAPSODIJA ARTETINE MOMČADI

Četiri pogotka u mrežu Chelseaja smjestili su nogometaši Arsenala.

Sjajnim utakmicama ovog ljeta imaju priliki svjedočiti Amerikanci, budući da je veliki broj elitnih klubova upravo tamo odabrao odraditi svoje pripreme.

Među takvim utakmicama istaknula se i ona odigrana na Florida Cupu u Orlandu, kao svojevrsna finalna utakmica istog. U njoj su zaigrali Arsenal i Chelsea, a susret je završio velikom pobjedom momčadi iz Sjevernog Londona.

Zaigrale su najjače momčadi

Oba trenera izveli su ono ponajbolje što u ovom trenutku imaju, a tu se bolje snašao Arsenal, posebno ako znamo da je obrana Chelseaja u rasulu, budući da se tek čekaju još neka prava pojačanja, a onaj već pristigli stoper, Kalidou Koulibally, ovog puta je nastupio tek posljednjih dvadesetak utakmica.

U takvom odnosu snaga, Arsenal je iskoristio svoje prilike i završio utakmicu velikom pobjedom 4:0.

Bukayo Saka je Mendyja u probleme bacio već u šestoj minuti, no Senegalac je obranio ono što Gabrielu Jesusu u 14. minuti nije uspio. Brazilac je tada izašao pred njega i prekrasno ga prebacio za vodstvo svog novog kluba.