POČEO POGAĐATI

Ekipa Liverpoola sinoć je u prijateljskom meču razbila Leipzig rezultatom 5:0, a posebno je briljirao novi napadač Redsa iz Urugvaja Darwin Nunez koji je postigao četiri pogotka i tako pokazao zbog čega je plaćen 100 miliona eura.

Liverpool je nakon prvih 45 minuta imao vodstvo od 1:0, a jedini gol za Redse u prvom poluvremenu postigao je Salah u osmoj minuti i to nakon asistencije Firmina.

Nakon samo tri minute na terenu u drugom poluvremenu, tačnije u 48. minuti, Nunez postiže prvi gol za Liverpool i pogađa za 2:0, da bi tri minute nakon toga nakon asistencije Arnolda pogodio za 3.0.

Uslijedio je nešto mirniji period igre u kojem je Liverpool kontrolisao prednost, a onda Nunez do kraja utakmice postiže još dva pogotka. Prvo je pogodio u 68. minuti nakon asistencije Eliotta, da bi konačnih 5:0 postavio u 90. minuti svojim četvrtim golom.

Liverpool će naredni prijateljski meč igrati protiv Salzburga, a nakon toga ih očekuje meč Community Shielda protiv Manchester Cityja.