Spadio Crvene Đavole

Manchester United je u 33. kolu Premier lige pobijedio Norwich City 3:2, te je ostao u igri za Ligu prvaka.

Cristano Ronaldo je na ovom susretu postigao hat-trick, čime je najzaslužniji za trijumf Crvenih Đavola.

Portugalac je prva dva gola postigao u 7. i 32 minuti. Norwich se senzacionalno vratio u utakmicu, golovima Dowella u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog dijela i Pukkija u 52. minuti.

Ronaldo ponovo stupa na scenu u 76. minuti kada fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca donosi trijumf svom timu.

Za fudbalera Uniteda je ovo bio 21. gol ove sezone i nevjerojatni 60. hat-trick u bogatoj karijeri.

Crveni Đavoli su ovom pobjedom skočili na peto mjesto, sa kojeg su gurnuli Arsenal koji je iznenađujuće izgubio u Southamptonu 1:0.